Najrzadziej występujące liczby w multi multi

Większość osób przeszukujących statystyki gry Multi Mulit zwraca szczególną uwagę głownie na to, jakie są najczęściej występujące liczby w multi multi, jednak w statystykach wszelkiego rodzaju równie ważne są ostatnie miejsca. Zwróćmy więc uwagę, na listę pięciu najrzadziej wylosowanych liczb w grze multi multi w okresie od pierwszego stycznia 2018 roku do pierwszego marca tego samego roku.

Najbardziej niechlubne ostatnie miejsce w statystykach gry multi multi zajęła liczba siedemdziesiąt, została wylosowana jak dotąd najrzadziej – raptem tylko siedemnaście razy. Liczba jedenaście na przedostatnim miejscu została wylosowana niewiele częściej, bo dwadzieścia razy. I ostatnie liczby, na miejscu trzecim od końca na liście, są to liczby, które wystąpiły w losowaniach taką samą ilość razy. Liczby czterdzieści cztery, czterdzieści sześć i szesnaście wylosowane były od stycznia, do marca bieżącego roku tylko dwadzieścia jeden razy.

Warto jest zwracać uwagę w statystykach nie tylko na najczęściej występujące liczby w multi multi, ale również na liczby, które pojawiają się w losowaniach najrzadziej. Być może przy kolejnym losowaniu zwiększymy swoje szanse na wygraną.

 

Możesz również polubić…